Yeme otvorí štvrtú predajňu. Bude to mestský koncept

Na mape bratislavského reťazca Yeme čoskoro pribudne štvrtá lokalita. K Tomášikovej, Búdkovej a Panorama City sa pridá Námestie SNP.

Predajňa na Tomášikovej. Zdroj snímky: FB siete

V zrekonštruovanej budove Slovenskej sporiteľne na rohu ulíc Dunajskej a Štúrovej otvorí nové Yeme na jeseň. „Yeme SNP bude city koncept, teda šité na mieru pre intenzívnu mestskú zónu s veľkým množstvom peších zákazníkov, pre ľudí, ktorí sú nároční na kvalitu potravín a pohodlný nákup,“ uviedol pre Tovar&Predaj majiteľ siete Peter Varmuža.

Yeme ponúkne kávu

Podľa jeho slov dostane na 800 metroch štvorcových predajnej plochy väčší priestor zóna na raňajky a obed. „Budeme mať štvorpákový automat na kávu tak, aby sme zvládli ranný a poobedný záujem. Rovnako ako v každom Yeme aj tu bude plná remeselná pekáreň, kde budeme čerstvo piecť každé ráno zo základných prírodných surovín všetky naše kváskové chleby, pagáče, koláče a pečivo,“ povedal pre odborný časopis Peter Varmuža.

Vlastné produkty

Sieť vznikla v roku 2016, keď otvorila prvú prevádzku na Tomášikovej ulici vedľa Klientského centra. Neskôr pribudli obchody na Búdkovej a v komplexe Panorama City. Reťazec sa prezentuje cez čerstvé potraviny, vlastné pečivo, mäsové výrobky, ktoré sa spracovávajú priamo na prevádzke či farmárske produkty.