Planeo Elektro hľadá ľudí do novej predajne v Slnečniciach

Napriek tomu, že v Slnečniciach bývajú stovky ľudí, dnes si môžu zájsť nakúpiť maximálne do malých potravín. Čoskoro by sa to však malo zmeniť. Developer novej petržalskej štvrte dokončuje nákupnú zónu Slnečnice market. Jej súčasťou bude aj značka Planeo Elektro, ktorá začala s náborom ľudí do novej prevádzky.

Sieť má na Slovensku viac ako tri desiatky predajní. Jedna je aj v obchodnej galérii Mlyny v Nitre. Zdroj snímky: Mlyny

“Celkom nová predajňa, situovaná v Petržalke v obchodnom centre Slnečnice, sa stane našou doteraz najmodernejšou prevádzkou spomedzi všetkých,” píše predajca elektroniky na svojej stránke. V novej predajni si nájde prácu 11 ľudí. Ide už o 36 prevádzku Planeo Elektro na Slovensku.

Slnečnice s novými obchodmi 

Retail zóna Slnečnice Market ponúkne 8500 metrov štvorcových nákupnej plochy. Developer Cresco Group pre Trend reality povedal, že otvoriť by ju chceli koncom septembra. Okrem predajne elektra má podpísané nájomné zmluvy aj so sieťami Billa, Jysk, Pepco, 101 Drogerie či Super ZOO.

Rastúca sieť

Planeo Elektro je maloobchodnou značkou spoločnosti Fast Plus. Tá na našom trhu pôsobí od roku 1997 ako veľkoobchod a dovozca elektrospotrebičov. Prvú maloobchodnú predajňu Planeo Elektro otvorila v roku 2009 v Prievidzi. Odvtedy ich rozšírila skoro do všetkých kútov Slovenska. Otvárať bude napríklad aj v pripravovanom obchodnom centre Eperia v Prešove. Na Slovensku spoločnosť Fast plus prevádzkuje aj sieť obchodov s hodinkami a šperkami Quick Time. Vlani firma dosiahla tržby takmer 86 miliónov eur.