Nábytok pre mačky a psy. Ikea ukázala kolekciu „chlpatý“

Posteľ pre psa za 50 dolárov či domček pre mačku za 55 dolárov. Ikea predstavila kolekciu nábytku pre domáce zvieratá. Na Slovensku ju zatiaľ nekúpite.

Zdroj snímky: Ikea

Švédsky predajca nábytku najnovšie dopĺňa svoju ponuku aj o dizajnové kúsky určené pre zvieratá. Od pelechov cez deky až po škrabadlá či misky na vodu. Kolekcia sa volá Lurvig, čo po švédsky znamená chlpatý.

Domáce zvieratá s vlastným nábytkom

Kolekcia Lurvig sa už dostala ako pilotný projekt do predajní v Spojených štátoch, Kanade, Francúzsku, Portugalsku a Japonsku. „Počas roka 2018 pribudnú ďalšie trhy. V prípade, že kolekciu uvedieme v Ikea Bratislava, budeme o tom našich zákazníkov dopredu informovať,“ uvádza pre Igelitku hovorkyňa Ikea na Slovensku Zuzana Blažečková Janove.

Niektoré produkty sú kompatibilné s „ľudskou“ kolekciou. A tak napríkald mačka môže späť v domčeku, ktorý sa zmestí medzi police Kallax.

Zdroj snímky: Ikea

Zdroj snímky: Ikea

 

 

 

Odkaz na článok “Nábytok pre mačky a psy. Ikea ukázala kolekciu „chlpatý“

  1. To je super sprava, pretoze veci pre zvierata z chovatelskych potrieb zvacsa nevyzeraju velmi vkusne a dizajnovo… 😀 Snad tato kolekcia pride coskoro uz aj na Slovensko.

Comments are closed.