Farmárske potraviny Farmfoods idú do Bratislavy. Chystajú rast do ďalších miest

Zo slovenských fariem rovno na tanier. Desiatka slovenských poľnohospodárov sa dala dokopy, aby svoje výrobky ponúkala priamo zákazníkom. Založili Farmfoods a momentálne budujú sieť kamenných i pojazdných predajní po celom Slovensku. Od zajtra ich nájdete aj v Bratislave.

V Bratislave predajňu nájdete na Prievozskej ulici. Zdroj: FB Farmfoods – výnimočne potraviny

„Dobytok na našich farmách po celom Slovensku chováme už roky, no bohužiaľ roky končilo naše mäso na pultoch v zahraničí. Zrodil sa nápad a rozhodli sme sa urobiť všetko preto, aby slovenská kvalita na Slovensku aj ostala,“ napísala o sebe pred dvomi rokmi samotná firma. Tak sa začal písať príbeh značky Farmfoods.

Celoslovenská sieť

Víziou majiteľov je prevádzkovať 65 predajní, dnes ich majú podľa vlastnej webovej stránky 15. Okrem toho funguje i e-shop. Od 27. októbra pribudne pojazdná predajňa aj v Bratislave na Prievozskej 18. Už pred časom začala firma hľadať zamestnanov do obchodu nielen v Bratislave, ale aj v Trenčíne, Trnave a Novom Mesto nad Váhom.

„Naším cieľom nie je konkurovať veľkoobchodným nadnárodným sieťam s obrovským sortimentom, ale priniesť slovenskému spotrebiteľovi zážitok, ktorý si zaslúži. Pre všetky naše produkty zaručujeme jednotnú kontrolu a vysledovateľnosť pôvodu z našich polí, maštalí, výrobní a obchodov – až na váš stôl,“ napísala pred časom o sebe firma.

Farmfoods obhospodaruje vyše 17-tisic hektárov poľnohospodárskej pôdy, chová vyše 3-tisíc kusov hovädzieho dobytka, vyše 4,5-tisíc oviec, tisíc ošípaných a niekoľko desiatok tisíc kusov hydiny.