Vernostné karty v sebe skrývajú zľavy, o ktorých neviete

Vernostné karty reťazcov sa zdajú byť niekedy zbytočnou záťažou v peňaženke. V skutočnosti ponúkajú viac možností, ako sa na prvý pohľad zdá. Môžete ich využiť u externých partnerov reťazcov, kde sa zľavy šplhajú aj na desiatky percent.

Obchodníci ani ich partneri sa tým veľmi nechvália. Billa Bonus, Tesco Clubcard, ale aj vernostná karta z Jednoty vám môže ušetriť peniaze u predajcov nepotravinového tovaru či v akvaparkoch.

Billa Bonus

Rakúsky reťazec od nového roka zrušil zbieranie bodov. Popravde, veľká strata to nie je. Keď ste nazbierali 250 bodov, mohli ste si uplatniť zľavu na nákup vo výške päť percent. Zaujímavejšie je, že reťazec vám ako držiteľovi karty ponúka vybraný tovar za zvýhodnené ceny a dokonca vydáva leták tovarov, ktoré sú lacnejšie s bonusovou kartou.

Okrem toho máte vďaka karte zľavy v Tescome. Do 31. mája získate s Billa Bonus kartou zľavu 20 percent na celý sortiment v kamenných predajniach Tescoma a na eshope tescoma.sk. Podmienkou je predloženie karty v kamennej predajni, respektíve zľavového kódu pri internetovom nákupe. 

S touto kartou máte do konca roku zľavu 10 percent aj do kín siete Cinemax. Stačí, keď pri kúpe vstupeniek priamo v pokladni kina predložíte Billa Bonus kartu. Zľava platí pri kúpe maximálne 2 vstupeniek na jedno predstavenie. Nie je možné ju uplatniť na elektronický nákup vstupeniek.

 

Coop Jednota

Zľava 20 percent v Kúpeľoch Piešťany, 20 percent v akvaparku Aquacity Poprad, 20 percent na letné zájazdy zakúpené do konca apríla v cestovnej kancelárii Tip Travel, zľavy na zájazdy s Bubo, a tak ďalej. Nákupná karta Coop Jednoty poskytuje akcie až u deviatich partnerov.

 

Tesco Clubcard

Výhodnejšie vstupné do akvaparku núka aj Tesco. Všetci členovia Clubcard môžu využiť zľavu 15 percent z pultových cien služieb v AquaCity Poprad. Stačí sa preukázať kartou. Výhodnejšie ceny si jej držitelia môžu uplatniť aj v kryokomore či na vybrané ubytovanie v akvaparku.

 

O externých akciách s vernostnými kartami a podmienky na ich uplatnenie sa viac dočítate na stránkach reťazcov.