Point v Banskej Bystrici otvoril

Potraviny Lidl, predajca športových potrieb Intersport, drogéria Teta, ale aj značky Pet center, Pinky Club, Daffer, Lavanya, Progaming shop, Bagger a ďalšie sú zákazníkom oddnes k dispozícii v nákupnom centre Point v Banskej Bystrici.

Zdroj snímky: C&W

Point je obsadený na 96 %, od konca novembra pribudnú prevádzky Kvety Viktor, Toppress, Niké, MT shoes, Toyeto, Planeo, Benu lekáreň, Delikateso, Burger Palace, Fajn Food či Asia Food.

Point otvoril v centre

Nákupné centrum Point sa nachádza v priamom centre mesta, na začiatku pešej zóny od Zvolena. Celá lokalita je vnímaná ako tradičné miesto pre nákupy. V blízkosti sa nachádzajú univerzity, opera a zastávky MHD. Nákupné centrum Point ponúka na ploche 5 350 metrov štvorcových 40 obchodných jednotiek. „Tešíme sa, že pre obyvateľov mesta Banská Bystrica a okolia prinášame spoločne s vlastníkom centra nové, kvalitné možnosti na nákupy, služby, relax a podporujeme rozvoj regiónu. Otvorením centra pre mesto a obyvateľov prinášame 150 nových pracovných pozícií,“ hovorí Norbert Kuklovský, Head of Asset Services Operation v Cushman & Wakefield na Slovensku.

V Banskej Bystrici minulý rok otváralo obchodné centrum Terminal Vlak Bus Shopping na stanici. To sa stalo terčom internetových vtipov, keďže skombinovalo anglické slová so slovenským vlakom. Inak sa ale banskobystrická stanica označuje za najmodernejšiu u nás. Obchodné centrum tvorí 40 prevádzok, ktoré si prenajali napríklad C&A, Lindex, Takko, Deichmann, CCC, športové potreby Sportissimo, elektro Okay či kníhkupectvo Martinus.

Zdroj snímky: C&W

Zdroj snímky: C&W