Decathlon prezradil, kedy otvorí v Eurovei

Francúzsky obchod so športovými potrebami Decathlon finišuje so svojou novou predajňou v bratislavskom obchodnom centre Eurovea. Autobusy mestskej hromadnej dopravy oblepil plagátmi s dátumom jej otvorenia. Nových zákazníkov chce značka na nábreží Dunaja privítať už 10. novembra.

Takto by mala vyzerať predajňa v OC Eurovea. Zdroj snímky: FB Decathlon Slovensko

Decathon sa s expanziou na Slovensku rozbehol. Svoju prvú prevádzku otvoril v roku 2015 v bratislavských Boroch, neskôr pribudla ďalšia v nákupnej zóne Pharos, v Košiciach sídli značka neďaleko obchodného domu Cassovia a v Banskej Bystrici v rámci obchodného centra Europa. Tento rok pribudnú ďalšie dve.

Sieť rastie

V Eurovei Decathol prevzal priestory po módnej značke Marks & Spencer. Do konca roka chce otvoriť aj v Trnave. Viac sme o tom písali tu. Šéf siete Jérôme Morice však prezradil, že pracujú na ďalších lokalitách, aby uspokojili dopyt zákazníkov aj v iných častiach Slovenska. Decathlon u nás prevádzkuje taktiež e-shop.

Francúzska sieť vznikla pred 40 rokmi a zákazníkom ponúka pod svojimi 25 značkami produkty vyvinuté vo vlastných vývojových centrách. Vo svete má v 34 krajinách okolo 1 230 predajní.